لوگوی ایستانما

مولی هلمن (Molly Hellman) و استاپ موشنی به سبک مستند

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۲ دی ۱۳۹۹ ایستانما 494

انیمیشن ترول ایسلندی (The Trolls of Iceland) یک استاپ موشن ۵ دقیقه ای با ژانر مستند است که درباره زندگی ترول های ایسلندی افسانه ای است.
ترول ها که نیاز ها و رفتاری مشابه رفتار انسانی دارند، در این مستند انیمیشنی بخش هایی از زندگیشان را نشان میدهد. انیمیشنی با تکنیک استاپ موشن و سبک پاپت موشن که تعامل جمعی و رفتار ترول ها با یکدیگر را نشان میدهد. از ورزش کردن تا کارت بازی و رقص و دیسکو.
کارگردان ، تولید کننده و انیماتور این انیمیشن که مولی هلمن (Molly Hellman) می باشد که این استاپ موشن را در پارت ها و قسمت های مختلفی بر اساس سنت و فرهنگ ترول های ایسلندی در غار های زیرزمینی خودشان ساخته است. در ابتدا و انتهای این انیمیشن توضیحاتی را پیرامون این اثر داده شده و مابین فیلم هم گفتگو های ترول هارا ترجمه شده است.
اگر تا بحال مستندی در سبک استاپ موشن ندیدید ، مخصوصا به سبک انسان های اولیه ، این انیمیشن را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0