لوگوی ایستانما

حضور ترنسفورمرها (The Transformers) در انیمیشن های استاپ موشن

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۴ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 1208

 

 

تبدیل شوندگان یا همان ترانسفورمرها (The Transformers)، هم در هیبت اسباب بازی و هم در قالب سریال های تلویزیونی، از زمان تولدشان از دهه ۸۰ میلادی تاکنون پیشرفت چشمگیری داشته اند. این موضوع، به تدریج تبدیل به مکتبی شده که مورد علاقه گروهی خاص از هنرمندان و انیماتورهای استاپ موشن قرار گرفته است.
این فیلمها برای نمایش در تلویزیون ساخته شده اند. میتوان گفت که ترانسفورمرها باعث همکاری دوباره بین کانال یوتیوب The Lazy Eyebrow Reviewer و Optimus Timelord’s channel Masterpiece ReAnimated شده اند. در عین حال یادآور روزهای خوب گذشته نیز می باشد. روزهایی که اسباب بازی ها در ژاپن با کیفیت ساخته می شد و در آمریکا بسیار ارزان بودند.
میتوانید کیفیت آن اسباب بازیها را در این ویدئوها ببینید. فصل اول ترانسفورمرها در شمایل استاپ موشن بسیار خوش درخشید و کیفیت نهایی بازسازی چهره ها در انیمیشن دو بعدی سطح بسیار بالایی داشت. حتی میتوانیم بگوییم که پس زمینه اصلی انیمیشن های قبلی در بسیاری از شات های این انیمیشنها حفظ شده بود، اما باز هم دیدن بعضی المانهای دست ساخت در سایز کوچک با همان کیفیت بسیار لذت بخش است.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0