لوگوی ایستانما

انیمیشن بیلی سیبیلو (Billy Whiskers) و حل معمایی غیرممکن

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ایستانما 789

 

 

چالشی که بیلی سیبیلو (Billy Whiskers) در شمایل گربه‌ برای سازندگانش درست کرد، به مراتب بیشتر از زمانیست که در طول انیمیشن قرار است معماهای درون فیلم را حل کند!
جیمز ویلکینسون (James Wilkinson) سازنده این انیمیشن استاپ موشن برای هماهنگی حرکت لب‌ها با توجه به بودجه‌ی محدود اثر، دچار چالش جدی شد. راه حل جالبی که به ذهنش رسید و آن را اجرا کرد، طراحی و راه‌اندازی سیستمی با استفاده از یک موتور محرک، آرماتور تهیه شده توسط پرینتر سه‌بعدی، بُرد آردوینو (arduino ) و برنامه‌ی Adobe Animate بود.

این سیستم فرصت این را فراهم کرد که همگام‌سازی حرکات لب‌ها از پیش در نرم‌افزار Adobe Animate برنامه‌ریزی شود و حرکات منتقل شده به موتور در هر فریم تغییر کند تا هماهنگی حرکات کاملا دقیق باشند. این کار باعث شد تا انیماتور حین پویانمایی سایر جزئیات نمایش را با دغدغه کمتری مدیریت کند.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0