لوگوی ایستانما

تیزر تبلیغات استاپ موشن کاغذی کمپانی مشهور اتومبیل Ford

 

 

این تیزر تبلیغاتی کاغذی به کارگردانی برد جندزا (Brad Jendza) برای کمپانی خودروسازی فورد ساخته شده است. این ویدیو به معرفی ماشین های برقی کمپانی فورد می پردازد که نشان می دهد چگونه از انتشار کربن در هوا جلوگیری می کنند.
برد جندزا در وبسایت خودش نوشته است: ما از مواد کاملا طبیعی، مانند ماکت های کاغذی دست ساز برای ساخت این تیزر تبلیغاتی استفاده کردیم تا نشان بدهیم، این اتوموبیل ها می توانند زندگی سالم و پایدارتری برای ما ایجاد کنند. همینطور یک سری Gif های آموزشی برای استفاده در شبکه های اجتماعی ایجاد کردیم تا نحوه صحیح شارژ این اتومبیل ها را به افراد مختلف آموزش دهیم.
این که برد جندزا از کاغذ برای ساخت این تیزر استفاده کرده، بسیار جالب است زیرا کاملا با مفهوم محیط زیستی تبلیغ همخوانی دارد و حس نرمی و مهربانی را انتقال می دهد. اگر به جای کاغذ از انیمیشن کامپیوتری استفاده می کردند، نتیجه به اندازه این تیزر موفقیت آمیز نبود. همانطور که می بینید تمام اشکال کاغذی به زیبایی طراحی شدند که جالب است بدانید ماشین های کاغذی طرح مورد علاقه ما نیز هست.
برش های زیبای کاغذ برای شکل گیری ماشین و جزییات به کار رفته در این کار، بسیار قابل تحسین است و اینکه برد جندزا تصمیم گرفته متن تیزر را هم از کاغذ طراحی کند، جذابیت را دو چندان می کند. هم اکنون می توانید این تیزر تبلیغاتی را از شبکه ایستانما تماشا کنید

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0