لوگوی ایستانما

بخش دوم از پانزدهمین جشنواره انیمیشن آتن (Athens Animfest)

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۲ دی ۱۳۹۹ ایستانما 558

به بخش دوم از این فستیوال جهانی انیمیشن خوش آمدید. با وجود فراگیری بیماری کرونا، این جشنواره به صورت مجازی و کاملا اینترنتی برگزار می شود که در این قسمت، به ادامه معرفی آثار شرکت داده شده در این جشنواره می پردازیم.

 

 

رویا های رنگاررنگ از جان بالج (Jan Balej)

انیمیشن پدر (Father) ؛ استاپ موشنی با فضایی مملو از موسیقی

این استاپ موشن که تم موزیکالی دارد ، از آنجایی شروع میشود که فرزندی در رختخوابش حضور دارد و پدر خانه از در وارد میشود. ساز خود را برداشته و شروع به کوک کردن آن میکند که ناگهان در هنگام کوک ، سیم آلت موسیقی اش پاره میشود و پسر شروع به خندیدن میکند! در ادامه پدر با ساز تنبور شروع به نواختن میکند و دخترش نیز به او می‌پیوندد و این پیوندی که بین پدر و دختر از طریق موسیقی ایجاد میشود اساس داستان را شکل می دهد.

روبین هیپ (Robin Heap) و استاپ موشن جالب او

گل و دختر (Flower and the Girl) در حقیقت روایتی است از سایه دختری که میخواهد واقعی باشد و از سایه بودن خسته شده است.


انیمیشن زنجیره غذایی (Food Chain) استاپ موشنی دارک و کثیف

لیزکوک ( Liis Kokk) و ماری کیوی (Mari Kivi) با استاپ موشنی حال به هم زن و دارک به دنیای تولیدات کارخانه ها حمله میبرند و طعنه میزنند.
این انیمیشن به نحوه تولید محصولات در کارخانه ها حمله می کند و فضای حال به هم زن و چندشی را به تصویر می کشاند! محصولی که ما با اشتیاق آن را خریداری میکنیم و با لذت میخوریم در فرایند تولید آن اتفاقاتی دیگر میفتد که اگر از آن اطلاع داشته باشیم دیگر از آن محصولات غذایی استفاده نمی‌کنیم. دیدن این ویدیو را به هیچ عنوان از دست ندهید.


کوری فرانسیس پارک و انیمیشن پول کشور خارجی

این استاپ موشن رنگارنگ توسط کوری فرانسیس (Corrie Francis Parks) به وسیله شن و سنگریزه و همچنین پول خارجی یا همان ارز رایج بیش از ۵۰ کشور دنیا درست شده است. اسکناس هایی که هر کدام رموز و دنیای خاص خود را دارند و مجموعه ای از فرهنگ ها و قومیت ها و ادیان در خودشان جای دادند و بیانگر برگی از تاریخ کشورها می باشد.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0