لوگوی ایستانما

انیمیشن استاپ موشن لگو Little Guys! ساخته David Pagano سال ۲۰۰۷

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ایستانما 1136

 

 

انیمیشن استاپ موشن مردان کوچک با نام اصلی Little Guys توسط کمپانی معروف سازنده استاپ موشن های لگو یعنی Brickfilms در سال ۲۰۰۷ اکران شد. کارگردانی این اثر برعهده دیوید پاگانو (David Pagano) بوده و در ژانر کمدی و طی مدت زمان سه دقیقه ساخته شده است.
این استاپ موشن لگو به سبک تبلیغات های دهه ۱۹۸۰ ساخته شده است، برای نمایش حالت های چهره و عروسک ها از مدل های بزرگ عروسکی لگو الهام گرفته است. این در حالیست که معمولا برای ساخت استاپ موشن لگو از مینی فیگورهای آماده استفاده می کنند تا پروسه کاری، پر زحمت نشود. همین عروسک های بزرگ لگویی وجه تمایز Little Guys با اکثر آثاریست که در این صنعت ساخته می شود.
در ادامه با هم این انیمیشن لگوموشن زیبا را ببینیم.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0