لوگوی ایستانما

روایتی زیبا به زبان استاپ موشن از مراسم خاکسپاری انسان های نخستین

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ایستانما 1667

 

 

پس از فارغ التحصیلی لیرون نارونسکی (Liron Narunsky) به همراه الیانا شاپیرا (Eliana Shapira) به خاطر علاقه شخصی این انیماتور به حوزه باستان شناسی و مطالعه گذشت های بسیار دور، این بار سراغ یافته های ماقبل تاریخ آثار هنری غار Chilazon رفتند و این انیمیشن زیبا را به کمک تکنیک استاپ موشن ساختند.
داستان مربوط به یک رییس قبیله هست که در بستر بیماری با مرگ دست و پنجه نرم می کند. برای خداحافظی هم طی یک آیین عرفانی می بایست از قبیله خودش خداحافظی کند که این انیمیشن، روایت مراسم قبل خاکسپاری این رییس قبیله می باشد.
در این استاپ موشن از تکنیک های مختلفی همچون استفاده از عروسک های خیمه شب بازی و کلای موشن و استفاده از اشیا تحت زیر مجموعه Object motion ، بهره گرفته شده.
نارونسکی و شاپیرا در ویدیویی دیگه هم با موضوع انسان های اولیه و نحوه اهلی کردن سگ هم انیمیشن تولید کرده بودند که می تونین از این لینک ببینین.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0