لوگوی ایستانما

انیمیشن استاپ موشن پلاستیک، همه جا پلاستیک (Plastic, plastic everywhere)

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۵ بهمن ۱۳۹۹ ایستانما 553

 

 

هنرمندی فعال با دغدغه مسائل محیط زیستی با نام میشل کوئن سوئت فونگ (Michelle Kuen Suet Fung)، به وسیله تکنیک استاپ موشن و کاری با سبک کاغذ (cutout animation)، سعی در به نمایش گذاشن یک معضل جدی دارد. همه ما در شبانه روز بلااستثنا با وسایل پلاستیکی در ارتباط هستیم. مواد پلاستیکی که هزاران هزار سال برای تجزیه آن ها زمان نیاز است و قدرت طبیعت برای بازیابی آنها به شدت کم است.
میشل کوئن هنرمندیست که تقریبا در هر زمینه هنری دستی دارد. رشته های طراحی ، نقاشی ، نمایش نامه و فیلمنامه نویسی، فیلم کوتاه ، عکاسی ، مصورسازی کتاب و… تنها گوشه ای از هنرهای این شخص را تشکیل میدهند. او در ابتدای این استاپ موشن با گفتن جمله:

  “چرا کودکانمان نتوانند پلاستیک خوردن را بیاموزند، زمانی که حیوانات پلاستیک خوردن را آموختند “، سعی در بیدار کردن مردم دارد .
اگر از طرفداران محیط زیست هستید، کمتر از یک دقیقه زمانتان را برای دیدن این اثر، در شبکه ایستانما اختصاص دهید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0