لوگوی ایستانما

انیمیشنی با بافت کاموا از میهو یوتا (Miho Yata)

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۹ دی ۱۳۹۹ ایستانما 981

شاید کم پیش بیاید که این نوع سبک انیمیشن را دیده باشید، چون یک سبک کاملا منحصر به فرد و کمیاب است اما هنوز افرادی هستند که به سبک کاموا و بافتنی عشق میورزند و دوست دارند دیگران را نیز در دیدن و توجه کردن به این سبک از آثار همراه سازند.
میهو یوتا (Miho Yata) بیش از ۲۰ سال است که در این سبک و رشته فعالیت دارد و به نوعی از پیشکسوتان و حرفه ای های این رشته است .
این استاپ موشن با اسم The King of Amechau Country ، تمی کودکانه ، موزیکال و شاد دارد و از حیوانات کاموایی جذاب در این انیمیشن استفاده شده است که توجه علاقه مندان به این سبک یا تکنیک از کار و مخصوصا کودکان را به خود جلب میکند.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0