لوگوی ایستانما

آهنگ شاد (The Happy Song) ، استاپ موشنی شاد برای کودکان

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۹ دی ۱۳۹۹ ایستانما 1172

استفاده از علم روانشناسی و موسیقی به کمک دانشگاه گلد اسمیت (Goldsmith University) با هدف پیدا کردن بهترین ملودی و موسیقی برای نو نهالان و نوزادان به تولید موسیقی جذاب و کودکانه ای به اسم (The Happy Song) شد. این اثر با کمک ۲۶ نوزاد به عنوان کیس و هدف آزمایشی ساخته شده است.
شرکت C&G Baby Club هم با ترانه سرا و خواننده ی بریتانیایی به اسم ایموژن هپ (Imogen Heap) همکاری کرده و از این خواننده سفارش کار گرفته تا متن و ترانه ی آهنگی که از نظر معنا باعث خوشحالی و تاثیر مثبت در نوزادان بشود را بررسی و ایجاد کند.
این موسیقی کودک با متن و هارمونی علمی و فکر شده در نهایت نیاز به یک انیمیشن زیبا و همگام با موزیک داشت تا قطعه گمشده این پازل تکمیل شود و به یک اثر حرفه ای و کامل برای دنیای کودکان تبدیل شود. سازندگان این اثر، تکنیک استاپ موشن را به عنوان بال بعدی این پرنده زیبا پرای پرواز در دنیای کودکان در نظر گرفتند.
جنگل و حیوانات، کلیت جهان این انیمیشن موزیکال را تشکیل میدهند و ازسبک استاپ موشن خمیری (clay motion) و کچه، در این اثر استفاده شده است.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0