لوگوی ایستانما

پشت صحنه نوستالژی کارتون پنگوئن پینگو

دسته بندی :آموزش تصویری, پشت صحنه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ ایستانما 2131

 

 

انیمیشن دوران بچگی ما که معمولا صبح با چشمای خواب آلود وقتی می خواستیم آماده شیم بریم مدرسه ، از تلویزیونمون پخش می‌شد. خالق پینگو (Pingu) اوتمار گوتمان (Otmar Gutmann) که در سوییس ساخته شده و ما رو با اتفاقات جالب زندگی یه پنگوئن به اسم پینگو و خواهرش پینگا و پدر و مادرش آشنا میکنه!
این انیمیشن که با تکنیک استاپ موشن تهیه شده، بین سال های ۱۹۸۶ تا ۲۰۰۰ فقط ۱۵۶ قسمت به تولید رسید که بعد ها مجددا در سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶ هم تمدید شد.
یادتون هست پدر پینگو چیکاره بود؟! پدر معتادی که همش پیپ میکشید! یا اون پدربزرگ پینگو که تو یه فصل اومد؟ اونو یادتون میاد که چه کار هنری ای بلد بود انجام بده؟
بگین ببینم کلا ازین انیمیشن خوشتون میومد یا مثل من عاشقش بودین؟!

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0