لوگوی ایستانما

مادر هیولا، اثر مجسمه سازی جدید و جذاب جیم مکنزی (Jim Mckenzie)

 

 

مجسمه سازی های جیم مکنزی (Jim Mckenzie) همیشه بینندگانش را مات و مبهوت خودش می کند. اثر Monster´s Mother مکنزی در سال ۲۰۱۸ رو نمایی شد و شما می توانید استاپ موشن مراحل ساخت آن را در ادامه مشاهده کنید.
به گفته مکنزی ایده این اثر از شخصیت تخیلی هیولای فرانکنشتاین (Frankenstein’s monster) گرفته شده که برای اولین بار در سال ۱۸۱۸ در رمان فرانکنشتاین اثر مری شلی منتشر شده است. اثر مادر هیولاها هم برداشتی آزاد از این کتاب و این شخصیت بوده که مکنزی به زیبایی از پس آن بر آمده است.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

  1. Baharakhn گفته؛
    21:47 1399/09/02

    خیلی بسیار عالی. فقط ایراد این کارا اینه که آدم فکر میکنه که برای درست کردن کار به این زیبایی همین دو دقیقه لازمه و کار راحیته :))

لینک کوتاه:
0