لوگوی ایستانما

پشت صحنه ساخت اولین اپیزود Good Jubies اثر استاپ موشن کمپانی Bix Pix

دسته بندی :آموزش تصویری, پشت صحنه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ایستانما 1034

شبکه ی آمریکایی کارتون، به تازگی اولین اپیزود یک استاپ موشن را با عنوان Jubies Bad منتشر کرده است که با همکاری شرکت سرگرمی بیکس پیکس (Bix Pix) و به کارگردانی کرستن لپور (Kristen Lepore) تولید شده است. خبر خوب این است که پشت صحنه ی این انیمیشن هم توسط آنها تهیه و ضبط گردیده است که مراحل ساخت آن در نوع خود جذاب و دیدنیست.
این انیمیشن در محله دره خورشید (Sun Valley) در ایالت کالیفرنیا تولید شده است. پیشنهاد میکنیم حتما پشت صحنه این استاپ موشن جذاب را ببینید چون قطعا بینش عمیقی را نسبت به مراحل ساخت و تولید یک انیمیشن به شما می‌بخشد .

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0