لوگوی ایستانما

پشت صحنه ساخت استاپ موشن سری ویدیوگیم های Just Dance 2019

دسته بندی :پشت صحنه, ویدیو و انیمیشن ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 657

برای نسخه ۲۰۱۹ سری ویدیو گیم های Just Dance! ، مدیر خلاقیت های این بازی Damien Pousse ، با همکاری استودیوی انیمیشن سازی Javier Tostado´s Clay Animation در اسپانیا توانست با کمک یکی از مربیان رقص ، ویدیویی را بر اساس آهنگ “Mi Mi Mi” ترتیب دهد.
فرآیند تولید اثر بدین صورت بود که مربی رقص را در جلوی صفحه کروماکی قرار داده و با لباس و آرایش آماده ضبط را شروع می کردند. سپس از این ویدیو برای ساخت انیمیشن های عروسکی بعنوان راهنمای انیمیت استفاده می شد که نتیجه بسیار جالب شد! در شبکه ایستانما می توانید پشت صحنه ساخت این انیمیشن کلی موشن (Clay animation) را مشاهده کنید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0