لوگوی ایستانما

خانم نارا (Nara Normande) و اثر شنی او با نام Guaxuma(پشت صحنه)

دسته بندی :پشت صحنه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ایستانما 691

 

 

در سال ۲۰۱۲ خانم نارا (Nara Normande) فیلنامه این اثر یعنی Guaxuma را نوشت. ساخت این اثر در دو کشور فرانسه و برزیل، به مدت ۲ سال تمام به طول انجامید و در نهایت در سال ۲۰۱۸ اکران گردید.
داستان این انیمیشن درباره دوستان خوبیست که به صورت تصادفی با هم آشنا شدند. فیلمنامه این اثر الهام گرفته از خاطرات خوب کودکی خانم نارا، در سواحل شمال شرق برزیل است. ساحلی که از آن با نام ” ساحل کودکی ” یاد میکند. این هنرمند، از سه سبک شن برای ساخت این اثر زیبا بهره گرفت. برای به حرکت در آوردن شن ها و انیمیت آنها که کار سخت و طاقت فرسایی بود، از انواع مختلف سایز قلمو استفاده 

کرده است.
صحنه ای از پرواز پرندگان را میبینیم، پرندگانی که با اوریگامی درست شده اند. انیماتور، برای ساخت این بخش از صحنه، از پرده کروماکی به همراه سیم آلومینیومی، برای انیمیت پرنده ها استفاده میکند. صحنه زیبایی را نیز از به آغوش کشیدن دو دوست شنی در ساحل میتوانیم ببینیم. عروسک های این بخش، تقریبا به اندازه بچه های واقعی انسان درست شده اند.
هم اکنون میتوانید از شبکه ایستانما مراحل ساخت این اثر پر زحمت را ببینید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0