لوگوی ایستانما

جذابیت های ماهیگیری و زندگی روستایی در استاپ موشن Going Fishing

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۵ آبان ۱۳۹۹ ایستانما 945

 

 

انیماتور مشهور سوئدی Alexander Unger ، معروف به Guldies در یوتیوب که از پرکارترین انیماتورهای استاپ موشن به شمار می رود. در این ویدیو که آن را تحت عنوان Going Fishing منتشر نموده است، می توانید به مهارت او پی ببرید.
آتش روشن کردن های کوچک تنها با یک بشکن، درختی مینیاتوری که با تبری کوچک تر از خود قطع می شود! ماهی خوشمزه ای که از دریاچه ای خمیر شکار می شود و … همه و همه ما را به صرف یک وعده ماهی دعوت می کند. این استاپ موشن در سال ۲۰۱۷ و در اتاق خواب الكساندر اونگر درست شده و برای ساخت آن از ۲۵۰۰ عکس استفاده شده است. با هم این استاپ موشن حرفه ای را ببینیم.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0