لوگوی ایستانما

ساخت تیتراژ برنامه تلویزیونی CBS با تکنیک استاپ موشن + پشت صحنه

دسته بندی :آموزش تصویری, پشت صحنه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ایستانما 668

خانه بازی پی وی (Pee-Wee’s Playhouse) یک برنامه تلویزیونی مشهور است که تیتراژ ابتدایی آن را با ترفند استاپ موشن و انیمیشن خمیری (clay animation) ساخته اند.
این برنامه ی کودکانه، صبح های شنبه از شبکه تلویزیونی CBS امریکا در پنج فصل پخش میشد . نقش اصلی این فیلم پی وی نام دارد که آن را پاول روبنز (Paul Rreubens) بازی کرده است. پی وی بچه ای بزرگسال هست که سبک کمدی آن شما را یاد مستربین می اندازد.
این برنامه برنده جوایز زیادی شده و آن قدر مشهور بود که خارج از امریکا هم طرفدار داشت؛ همچنین علاوه بر آن، فیلم های: نمایش بزرگ پی وی (Big Top Pee-Wee) ، ماجراجویی بزرگ پی وی (Pee-Wee’s Big Adventure) و تعطیلات بزرگ پی وی (Pee-Wee’s Big Holiday) ساخته شده است.
این برنامه ی تلویزیونی ترکیبی از هنرنمایی بازیگران، استاپ موشن، عروسک گردانی، کارتون های مخصوص و وسایل خلاقانه هست. شاید همین تنوع و ترکیب جذاب آن را در سال های ۱۹۸۶ تا ۱۹۹۰ پر مخاطب کرده است. نکته قابل توجه تیتراژ جالب آنست که از داخل جنگل و حرکت حیوانات شروع می شود و سپس به داخل خانه می رود و تقریبا اکثر وسایل خانه همراه پی وی در حال حرکت می باشد!
شما میتوانید تیتراژ و بخشی از پشت صحنه این برنامه را در شبکه ایستانما مشاهده کنید.

 

 

پشت صحنه ساخت ویدیو اصلی
مشاهده ویدیو اصلی

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0