لوگوی ایستانما

پشت صحنه انیمیشن ساخت تحسین شده‌ی missing link

دسته بندی :آموزش تصویری, پشت صحنه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ایستانما 1088

 

 

کارگردان این انیمیشن کریس باتلر (Chris Butler) بوده و صداپیشگان این استاپ موشن همچون روال قبلی استودیوی لایکا هنرمندان مطرح هالیوودی همراهی می کردند. هیو جکمن (Hugh Jackman) ، زویی سالدانا (Zoe Saldana) ، زک گالیفیناکیس (Zach Galifianakis) ، استیفن فرای (Stephen Fry) ، اما تامپسون (Emma Thompson) ، تیموتی اولیفانت (Timothy Olyphant) و مت لوکاس (Matt Lucas) از صدای خود برای این انیمیشن مایه گذاشتند!
کریس باتلر (Chris Butler) فیلسماز، نویسنده و کارگردان انگلیسی – آمریکایی تبار تجربه کارگردانی قبلی در انیمیشن پارانورمن را با لایکا تجربه کرده بود. همچنین بعنوان نویسنده ی این دو اثر به همراه انیمیشن کوبو و دو تار نیز فعالیت داشته است. پیشتر باتلر بعنوان طراح استوری برد استاپ موشن های عروس مرده و کورالاین فعالیت داشته است.

این انیمیشن به طرز شگفت انگیزی جلوه های بصری فوق العاده ای دارد و ۱۴۸۶ نما برای ساخت آن استفاده شده است. همچنین ۶۵ لوکیشن و ۱۱۰ مجموعه برای ساخت این استاپ موشن ساخته شد که از نظر فنی حرف های زیادی برای گفتن دارد.
داستان فیلم حول جهانگردی می گردد که بدنبال خویشاوندان گمشده اش در نقطه ای دوردست می باشد. برای آنکه بخش کوچکی از زحماتی که برای ساخت این انیمیشن کشیده شده است را ببینید ، بیایید با هم ویدیویی از پشت صحنه ساخت این استاپ موشن ببینیم. به نظر شما عمده دلیل شکست تجاری این ثر چه می توانسته باشد؟

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0