لوگوی ایستانما

تبلیغات شبه استاپ موشن صمیمانه اپل برای مک بوک

دسته بندی :انیمیشن, پشت صحنه, ویدیو و انیمیشن ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ایستانما 749

 

 

همین اول کار بگویم که این انیمیشن تبلیغاتی، استاپ موشن نیست! ولی می توان از آن به عنوان دوست استاپ موشن یاد کرد که در ادامه دلیلش را می فهمید.
شرکت اپل به رسم هرساله در کریسمس سال ۲۰۱۸ یک فیلم تبلیغاتی جدید به نام “هدیه های خود را به اشتراک بگذار” (Share Your Gifts) منتشر کرد که مورد استقبال قرار گرفت و بسیار منتشر شد. در این انیمیشن، دختری را می بینیم که در حال کار با مک بوک اپل است و سعی دارد در شرایط مختلف توانایی و خلاقیت خود را مخفی کند. ناگهان اتفاقی ناخواسته باعث می شود نمونه کارهایش به دست مردم برسد. این موزیک ویدئو احساسی، مخاطب را ترغیب می کند تا استعداد ها و توانایی های خودش را با دیگران به اشتراک بگذارد و باعث نشر محبت در جامعه شود.
ساخت این اثر ترکیبی از تولیدات فیزیکی و نرم افزارهای CGI بوده است. به این صورت که کلیه دکورها و ساختمان ها به صورت دستی ساخته شده و از آن ها فیلم گرفته اند. ولی کاراکتر انسان ها و سگ را به صورت نرم افزاری طراحی و با کمک حرکت بازیگران انیمیت کرده و با فیلم اصلی ادغام کرده اند. برای اینکه بهتر متوجه روند کار شوید پشت

صحنه این اثر زیبا را نیز ببینید.

مشاهده ویدیو اصلی
پشت صحنه

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0