: 7.7
سال بدون بابانوئل
در حال بارگزاری

سال بدون بابانوئل

The Year Without a Santa Claus

داستان انیمیشن سال بدون بابانوئل | The Year Without a Santa Claus

درست قبل از سال نو میلادی بابانوئل سرما می خورد و از آنجایی که بی حوصله و خسته است پزشک به او توصیه می کند که در برنامه زندگی اش تغییراتی ایجاد کند؛ بنابراین سانتا تصمیم می گیرد تا امسال به جای رساندن کادوی بچه ها، به تعطیلات شخصی بپردازد؛ کریسمس بدون بابانوئل قابل تصور است؟!

 

درباره انیمیشن سال بدون بابانوئل | The Year Without a Santa Claus

این داستان فانتزی و موزیکال برگرفته از کتابی به همین نام از سال 1956 می باشد که توسط فیلیس مک گینلی (Phyllis McGinley) نوشته شده است. استاپ موشن آمریکایی سال بدون بابانوئل محصولی از شرکت Rankin/Bass Productions محسوب می شود که به کارگردانی جولز باس (Jules Bass) و آرتر رنکین (Arthur Rankin Jr.) ساخته شده و در سال 1974 منتشر شده است.

این دو کارگردان در سال 1970 نیز یک استاپ موشن با همین موضوع به اسم بابانوئل به شهر باز میگردد (Santa Claus Is Comin’ to Town) ساخته بودند.

 


برچسب‌ها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به سال بدون بابانوئل امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...