: 7.1
هفتمین سفر سندباد
در حال بارگزاری

هفتمین سفر سندباد

The 7th Voyage of Sinbad

برنده National Film Preservation Board سال 2008 | نامزد جایزه Hugo سال 1959

 

داستان انیمیشن هفتمین سفر سندباد | The 7th Voyage of Sinbad

سندباد ملوان و خدمه کشتی خود را به جزیره ای می رساند و متوجه می شود که جادوگر خیانتکار و خبیثی به اسم سوکورا، شاهزاده خانم را نفرین و کوچک کرده است… در همین حین جنگی بین بغداد و چاندارا در شرف رخ دادن هست… سندباد باید برای نجات شاهزاده و جلوگیری از جنگ، خود را به خطر بیاندازد و به جزیره ای پر از هیولاهای عجیب و غریب برود!

 

درباره انیمیشن هفتمین سفر سندباد | The 7th Voyage of Sinbad

Columbia Pictures در سال 1958 فیلم هفتمین سفر سندباد را منتشر کرد که به کارگردانی نیتان جوران (Nathan Juran) و توسط شرکت Morningsid  با ترکیب تکنیک فیلم زنده و استاپ موشن عروسکی ساخته شده بود.

بعد از این محصول ماجراجویی و اکشن آمریکا، دو فیلم استاپ موشن بلند دیگر نیز به اسم سفر طلایی سندباد (The Golden Voyage of Sinbad, 1973) و سندباد و چشم ببر (Sinbad and the Eye of the Tiger, 1977) ساخته شد که هر سه با تکنیک Dynamation و توسط ری هریهاوزن (Ray Harryhausen) ایده پردازی و اجرا شدند.

 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به هفتمین سفر سندباد امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...