: 8.4
پت و مت
در حال بارگزاری

پت و مت

Pat and Mat

برنده جشنواره جهانی انیمیشن در کالیفرنیا سال 1997 | برگزیده جشنواره انسی

 

داستان انیمیشن پت و مت | Pat & Mat

دو همسایه گیج و سر به هوا، هر مشکل کوچکی را تبدیل به چند فاجعه بزرگ می کنند و جالب اینجاست که با اعتماد به نفس بالا آنقدر خرابکاری می کنند تا در نهایت به رضایت و خوشحالی نسبی برسند! با وجود اینکه پت و مت برای هر موضوعی راه حل خنده داری دارند، اما پشتکار، خوش بینی و تلاش شان ستودنی است!

 

درباره انیمیشن همینه | Pat and Mat

سریال پرطرفدار، بین المللی و باسابقه پت مت به طور مشترک با همکاری لوبومیر بِنِش (Lubomír Beneš) و وادیمیر جیرانک (Vladimír Jiránek) خلق شد که پس از فوت آن ها عموما توسط پسرش مارک بِنِش (Marek Beneš) ادامه پیدا کرد. نام قبلی انیمیشن Pat and Mat در زبان چکسلواکی “!”A Je To و در انگلیسی “And That’s It”  بود که به معنی “و این همان است!” ، “خودشه!” و “همینه!” می باشد؛ این جمله اشاره به حرکت آخر پت و مت در هرقسمت دارد که بالاخره به چیزی که می خواهند می رسند!

از سال 1976 تا 2020 حدود 130 قسمت از این استاپ موشن عروسکی کشور چکسلواکی منتشر شد که توسط شرکت های Krátký Film Praha ، aiF Studio ، Patmat film و Ateliéry Bonton Zlín تولید شده اند. شخصیت های دوست داشتنی پت و مت چند فیلم سینمایی نیز دارند که می توانید در همین سایت ایستانما تماشا کنید.

رمز فایل دانلود: www.mihandownload.com

 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به پت و مت امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
فصل سریال
Pat and Mat
قسمت 1 تا 10 سریال پت و مت

سریال
Pat and Mat
قسمت 11 تا 20 سریال پت و مت

سریال
Pat and Mat
قسمت 21 تا 30 سریال پت و مت

سریال
Pat and Mat
قسمت 13 تا 40 سریال پت و مت

سریال
Pat and Mat
قسمت 41 تا 49 سریال پت و مت

سریال
Pat and Mat
قسمت 51 تا 60 سریال پت و مت

سریال
Pat and Mat
قسمت 61 تا 70 سریال پت و مت

سریال
Pat and Mat
قسمت 71 تا 78 سریال پت و مت

سریال