: 5.5
باب معمار
در حال بارگزاری

باب معمار

Bob the Builder

نامزد جایزه BAFTA سال 2002

 

داستان انیمیشن باب معمار | Bob the Builder

باب به همراه یک تیم از انواع ماشین های زرنگ و بامزه به ساخت و ساز های بزرگ می پردازد؛ آن ها با فکر خلاقانه، تلاش، پیگیری و کارگروهی مشکلات را به خوبی حل می کنند و سرگرمی شان انجام دادن این کار ها هست؛ این تیم پرکار می تواند درس های مهمی به بچها بدهد!

 

درباره انیمیشن باب بنا | Bob the Builder

استاپ موشن باب معمار بین سال های 1997 تا 2018 میلادی 21 فصل داشته که می توان پیشرفت مدل عروسک ها و همچنین نحوه ی انیمیت کار را در طول سری های مختلف آن دید.

این پروژه ی بلند مدت با بیش از 10 کارگردان اداره شده و همچنین با همکاری شرکت های HOT Animation Production ، HIT Entertainment و Mainframe Entertainment ساخته شده است. این کارتون کشور انگلیس و آمریکا مناسب مخاطبین کودک و به ویژه سن 2 تا 6 سال می باشد (TV-Y).

 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به باب معمار امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...