: 7.4
پت و مت در یک فیلم
در حال بارگزاری

پت و مت در یک فیلم

Pat and Mat in a Movie

نامزد جشنواره بین المللی شانگهای سال 2016

 

داستان انیمیشن پت و مت در یک فیلم | Pat and Mat in a Movie

داستان از جایی شروع می شود که این دو شخصیت محبوب و دوست داشتنی بچه ها، به اتاق زیر شیروانی می روند و نوار فیلم های خودشان را پیدا می کنند؛ بنابراین تصمیم می گیرند با چوب و پارچه سفید یک پرده نمایش بسازند تا فیلم های خاطره انگیز خودشان را به همراه شما تماشا کنند. کار های پت و مت در هر قسمت عجیب و غریب و در عین حال خلاقانه هست. احتمالا شما با دیدن مدل حل مسئله ی آن ها، گاهی لذت می برید و گاهی هم حرص می خورید!

 

درباره انیمیشن پت و مت در یک فیلم | Pat and Mat in a Movie

پت و مت در یک فیلم با نام اصلی Pat a Mat ve filmu اولین فیلم بلند پت و مت است که توسط شرکت Patmat Film تولید و در سال 2016 منتشر شد؛ البته این اثر با انیمیشن های سینمایی تفاوت زیادی دارد و بیشتر شبیه آن است که چند فیلم کوتاه را پشت سر هم گذاشته اند؛ کل انیمیشن حدودا 80 دقیقه هست و شامل 10 قسمت کوتاه می باشد.

لوبومیر بنش (Lubomír Beneš) هنرمند اهل چکسلواکی خالق اصلی شخصیت های پت و مت بود و پسرش مارک بِنِش (Marek Benes) به خوبی راه او را ادامه داد و فیلم های بعدی، از جمله این استاپ موشن بلند کمدی را نویسندگی و کارگردانی کرد.

 


برچسب‌ها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به پت و مت در یک فیلم امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...