: 6.7
لینک گمشده
در حال بارگزاری

لینک گمشده

Missing Link

پر هزینه ترین انیمیشن استاپ موشن تاریخ | برنده جایزه بهترین انیمیشن بلند گلدن گلوب 2020

 

داستان انیمیشن لینک گمشده – Missing Link

دانشمند و محققی به نام لیونل فراست علاقه فراوانی به شناخت موجودات اسطوره ای زنده و ناشناخته دارد و برای همین هم بارها جان خود را به خطر انداخته است. اما به خاطر روحیات عجیب و خاصش، کسی او را جدی نمی گرد و حتی جامعه مردان بزرگ نیز او را به رسمیت نمی شناسد.
در همین زمان نامه ای ازسمت یک موجود عجیب و پاگنده به نام لینک به دستش می رسد که برای اثبات حضور او و بدست آوردن اعتبار در بین مردم، راهی محل زندگی او می شود. همین سفر باعث بروز اتفاقات جالبی می‌شود که در نهایت مسیر زندگی لیونل فراست را تغییر می دهد.

 

درباره انیمیشن لینک گمشده – Missing Link

انیمیشن استاپ موشن لینک گمشده که در برخی محافل آن را با نام حلقه گمشده می شناسند، محصول سال 2019 استودیوی آمریکایی لایکا بوده که بعنوان پر هزینه ترین انیمیشن تاریخ سینمای استاپ موشن لقب گرفته است. کارگردانی این اثر بر عهده کریس باتلر (Chris Butler) بوده و تهیه کنندگی آن را Arianne Sutner و Travis Knight بر عهده داشتند.
علیرغم هزینه تولید سرسام آور 102 میلیون دلاری، تنها در گیشه توانست 26 میلیون دلار بفروشد.

 


برچسب‌ها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به لینک گمشده امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...