: 10
کشاورز و ربات
در حال بارگزاری

کشاورز و ربات

keshavarz va robot

برنده جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان سال 1389 | برنده جشنواره حیدرآباد هند سال 1390

 

داستان انیمیشن کشاورز و ربات

مرد روستایی که از دیدن نتیجه زحماتش شاد و شنگول شده است، به همراه الاغ بامزه اش مشغول برداشت هندوانه های آبدار می شود که ناگهان چیز عجیب و غریبی از آسمان به زمین می افتد! و آن چیزی نیست جز یک ربات خیلی مهربان و دلسوز که سفینه فضایی اش خراب شده است. آیا تا بحال رباتی را در نقش مترسک مزرعه دیده اید؟!

 

درباره انیمیشن کشاورز و ربات

استاپ موشن عروسکی کشاورز و ربات محصول سال 1389 کانون پرورش فکری است که به دست یکی از نخستین استاپ موشن سازان ایرانی یعنی عبدالله علیمراد و نویسندگی ابراهیم فروزش ساخته شده است.

این انیمیشن کوتاه با محتوای جذاب و طنز خود توانست توجه مخاطبین کودک و نوجوان را جلب کند، همچنین موفق شد تا دیپلم افتخار، پروانه زرین و جایزه ی جشنواره بین‌المللی فیلم‌ کودک و نوجوان همدان و جایزه ویژه جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران‌ را از آن خود کند.

 


برچسب‌ها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به کشاورز و ربات امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...