: 10
کشتی نوح
در حال بارگزاری

کشتی نوح

Noah's ship

داستان انیمیشن کشتی نوح

هزاران سال پیش مردم به جای خالق یکتا، مجسمه هایی از جنس خاک، سنگ و چوب می‌پرستیدند و کاهنان معبد نیز از بت پرستی آن ها سود خوبی می‌بردند؛ در این حال خداوند نوح را به پیامبری برگزید تا مردم را نجات دهد اما اغلب او را مسخره می‌کردند و به حرف هایش بی اعتنا بودند… تا زمانی که اتفاق عجیبی در این سرزمین افتاد… به حدی که از تنور نانوایی آب می‌جوشید و از آسمان همچون فواره وارونه باران می‌بارید!

 

درباره انیمیشن کشتی نوح

جالب است بدانید که این استاپ موشن کوتاه ایرانی به طرز خاصی تولید شده و ساخت آن حدود 2 سال طول کشیده است! علی اصغرزاده، کارگردان اثر، ابتدا نماهای هر فریم را طراحی و سپس به صورت تابلوی نیمه برجسته اجرا کرده است؛ در مجموع از 250 نقش برجسته گچی استفاده شده که گاهی فریم به فریم عوض شده اند و گاهی فیلمی از یک نما ضبط شده است؛ این کار در عین سختی، روشی متفاوت است و توجه مخاطب را جلب می‌کند.

کشتی نوح یک انیمیشن تاریخی کانون پرورش فکری می باشد که در سال 1381 منتشر شده و  بخشی از زندگی حضرت نوح (ع) را به قلم سید مهدی شجاعی بازگو می کند.

 


برچسب‌ها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به کشتی نوح امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...