: 10
من مرزی نمی‌بینم، شما چطور؟
در حال بارگزاری

من مرزی نمی‌بینم، شما چطور؟

I don't see any borders, do you

برنده بهترین انیمیشن جشنواره سن دیگو سال 2020

 

داستان انیمیشن من مرزی نمی بینم | I don’t see any borders

کشورهای مختلف جهان هر کدام مشغول دغدغه‌ها و نیازهای خود هستند و هرکس فقط حرف خودش را می‌زند که ناگهان موجودی عجیب و ترسناک به جمع آن ها اضافه می شود و یک به یک را به زمین می‌زند؛ حال راه نجات و رهایی از دست این دشمن مشترک چیست؟

 

درباره انیمیشن من مرزی نمی‌بینم، شما چطور؟ | I don’t see any borders, do you?

این انیمیشن کوتاه محتوایی بین المللی و همه فهم دارد به طوری که اگر در بازه ی همه گیری کرونا آن را به مردم هر کشوری نشان دهید به سرعت متوجه پیام مهمش که همان دعوت به اتحاد و یک دلی است، می شوند.

پرهام مانیان، انیماتور و کارگردان دهه هفتادی کشورمان، استاپ موشن خمیری من مرزی نمی‌بینم را در سال 1399 منتشر کرد و به موفقیت چشمگیری رسید؛ زیرا علاوه بر بازخورد خوبی که از مخاطبان گرفت برنده جشنواره فیلم San Diego کالیفرنیا در بخش چالش قرنطینه شد.

 


برچسب‌ها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به من مرزی نمی‌بینم، شما چطور؟ امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...