: 7.7
کورالاین
در حال بارگزاری

کورالاین

Coraline

نامزد دریافت جایزه اسکار 2010  |  نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب 2010

 

داستان انیمیشن کورالاین – Coraline

کورالاین جونز دختر یازده ساله ای هست که به یک خانه عجیب و غریب به همراه خانواده اش نقل مکان می کند. پدر و مادر کورالاین برخلاف دیگران، بویی از عاطفه نبرده اند و دائما با او بدرفتاری و بی توجهی می کنند و کورالاین هم ازین موضوع ناراحت است. او در یک شب به صورت اتفاقی با دری کوچک در خانه جدیدشان روبرو می شود که پس از گذر از آن وارد دنیای سحرآمیز و رنگارنگ آن می شود و پدر و مادری مهربان تر پیدا می کند.
کورالاین از این اتفاق شادمان است غافل ازینکه پدر و مادر جدید او قصد دارند تا چشم هایش را از حدقه دربیاورند و جایش را با دکمه هایی بپوشانند!

 

درباره انیمیشن کورالاین – Coraline

انیمیشن استاپ موشن Coraline به کارگردانی هنری سلیک (Henry Selick) و محصول کمپانی مشهور لایکا می باشد. این استاپ موشن با هزینه سرسام آور 60 میلیون دلار در سال 2009 ساخته شد که توانست با فروش 125 میلیون دلاری، یک تجربه شیرین را برای سازندگانش رقم بزند.
این انیمیشن بر اساس کتابی با همین عنوان نوشته نیل گیمن (Neil Gaiman) ساخته شده و می تواند لحظات سراسر هیجان همراه با ترس را برای شما به ارمغان بیاورد.

 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به کورالاین امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...