: 7.3
آنومالیسا
در حال بارگزاری

آنومالیسا

Anomalisa

نامزد دریافت جایزه اسکار 2016  |  نامزد جوایز گلدن گلوب 2016

 

داستان انیمیشن آنومالیسا – Anomalisa

آنومالیسا یا آنومالیزا (Anomalisa) در مورد زندگی یکنواخت و عجیب یک متخصص خدمات به مشتریست که در کارش موفق است اما در روابط شخصی از یک بیماری روانی نادر رنج می برد. بیماری ای تحت عنوان توهم فرگولی (Fregoli) یا توهم دوگانگی که یک اختلال نادر به شما می رود.
در این بیماری شخص بیمار بر این باور است که اشخاص مختلف در واقع یک نفر هستند که تغيير چهره داده اند یا استتار می‌کنند و فکر می کند که به وسیله ی آن ها مورد اذیت و آزار قرار می گیرد.

 

درباره انیمیشن آنومالیسا – Anomalisa

استاپ موشن آنومالیسا (Anomalisa) به کارگردانی مشترک چارلی کافمن (Charlie Kaufman) و دوک جانسون (Duke Johnson)، ممکن است در ابتدا به نظر فیلمی عاشقانه بیاید ولی در لایه‌های پنهان خود فیلمی روانشناختی است که از زاویه دید یک مرد با ذهنی پیچیده به دنیا نگاه می‌کند.
این فیلم در اصل در ابتدا یک نمایشنامه بود، ولی تقریبا یک دهه بعد از نوشته شدن، تبدیل به انیمیشنی بلند شد. این انیمیشن از لحاظ داشتن خط روایی قوی و بازی‌های درجه یک بازیگرانش مورد ستایش منتقدان قرار گرفته است. علاوه بر آن به خاطر داشتن پیشرفت های تکنولوژیک بسیار عالی که در آن بکار رفته، تحسین شده است.
این اثر آمریکایی توسط کمپانی پارامونت پیکچرزر(Paramount Pictures) توزیع شده و با بودجه ای معادل 8 میلیون دلار ساخته شده است.

 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-director.php on line 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istanama/public_html/tv/wp-content/themes/cinema/inc/template/single/single-one/single-one-writer.php on line 2
به آنومالیسا امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...