لوگوی ایستانما

استاپ موشن کدهای رمزی بیل بر اساس یک داستان معماگونه واقعی

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ایستانما 836

 

 

استاپ موشن The Thomas Beale Cipher یک فیلم ۱۰ دقیقه رازآلود و معماگونه که بر اساس یک ماجرای واقعی ساخته شده. این استاپ موشن کات اوت که تاکنون جوایز بین المللی خوبی برای فیلم نامه و نحوه قصه پردازی و انیمیتش دریافت کرده، قراره روایتگر توماس جفرسون بیل باشه که در قرن نوزدهم (۱۸۸۵ میلادی) زندگی میکنه.
توماس که طی سفر خودش به نیو مکزیکو ،طلا و جواهری به مبلغ ۶۵ میلیون دلار کشف کرده و هزاران کیلومتر آنطرف تر در ویرجینا دفنش می کنه. محل اختفا هم با استفاده از کدهایی رمزنگاری میشه و در پاکتی نزد مهماندارخانه به امانت گذاشته میشه. صد سال پس از اون ماجرا کسی نمی تونه رمزها رو واشکافی کنه تا محل دقیق طلا و جواهرات رو پیدا کنه.
این ویدیو به کارگردانی Andrew S. Allen تهیه شده و فیلمنامه اون هم به قلم خودش و Josh Froscheiser به نگارش درومده. با هم این استاپ موشن فوق العاده زیبا و حرفه ای رو می بینیم.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0