لوگوی ایستانما

کرستن لپور (Kirsten Lepore) و انیمیشن فلسفی با نگاه آینده نگر به گذشته

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۰ دی ۱۳۹۹ ایستانما 917

قطعا تا به حال به یک موزه رفته اید و به دیدن آثار گذشتگان پرداخته اید. دیدن گذشته با چشم امروز و درس هایی از تاریخ، جزِء جدا نشدنی تاریخ زندگی بشر بوده است. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که آیندگان نگاهشان به زندگی الان شما چگونه است و اینکه حال ما هم در حقیقت گذشته ای برای آیندگان است؟!
یک استاپ موشن تجارتی یا همان Commercial اما فلسفی که توسط شرکت های Belvedere Vodka و Janelle Monae ساخته شده و به زیبایی به این موضوع پرداخته است . استاپ موشن Natural History Museum توسط این شرکت ها برای کمپینی به اسم آینده زیبا ارائه شده است.
زمان باعث شکل گیری تاریخ میشود و تاریخ باعث شکل گیری گذشته؛ تجربه حاصل از آن دراین زمان هم باعث تکامل جوامع بشری و موجودات میشود. به نظرتون این تکامل تا چه حد ادامه پیدا میکند؟

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0