لوگوی ایستانما

پیکسل هایی از جنس چشم ، استاپ موشنی از دینا امین (Dina Amin)

دسته بندی :آموزش تصویری, پشت صحنه ۲۱ دی ۱۳۹۹ ایستانما 698

تصور کنید که به جای پیکسل ها چشم قرار میگرفتن و با چشمک زدن، حرف یا عدد یا شکل خواصی را نمایان میکردند. انیماتور خلاقی به نام دینا امین (Dina Amin) که پیشتر با استاپ موشن What’s Inside با او همراه بودیم و جنس کارهایش را میشناسیم، با این ایده جدید به سراغ دنیای استاپ موشن آمده.
خانم دینا که انیماتوری از شهر قاهره مصر است و با کار های یوتیوبی اش به سبک استاپ موشن معروف شده ، حالا با کالاهای بازیافتی کار میکند و در این ویدیو با آموزش ساخت انیمیشن چشم پیکسلی (Eye Pixel) ، مهمان چشمان شما شده است .
او برای این کار تعداد زیادی سر عروسک کهنه را که دور ریختنی بودند را با استفاده از تشت آب و ماشین لباس شویی میشوید. در ادامه با دقت فراوان شروع به جدا کردن چشم های عروسک میکند. شرح این قضیه شاید شبیه به سلاخی کردن باشد اما به اون شکل واقعا وحشتناک نیست!
او با تمیز کردن و آرایش درست چشم ها و چیدن چشم ها درکنار هم، به طوری که تبدیل به مجموعه ای شبیه به پیکسل های صفحه نمایش باشند ، خلق چشم های پیکسلی کرده و حروفی مثل (Y) یا کلمه ای مثل (HI) را نشان میدهد.
دیدن نحوه ساخت این استاپ موشن و حتی صدا گذاری صدای چشم ها با کمک قیچی، ما را با سختی های درست کردن همین چند ثانیه از این انیمیشن پر زحمت ، آگاه می کند. دیدن نتیجه کار هم ، لذت بخش ترین بخش آن است که خستگی ها را پایان میدهد .

 

 

تماشای ویدیو اصلی
پشت صحنه مراحل ساخت استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0