لوگوی ایستانما

استاپ موشن Back to the Start مزرعه رویایی یک کشاورز + پشت صحنه

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ایستانما 703

از جوایز این انیمیشن استاپ موشن جذاب که بگذریم، تماشای این اثر فوق العاده، حس زیبایی را به مخاطب منتقل می کند. انیمیشن استاپ موشن Back to the Start داستان زندگی یک کشاورزی را به تصویر کشیده که آرام آرام از یک مزرعه خانوادگی به یک تولیدی بدل می شود. موسیقی متن فوق العاده این استاپ موشن که توسط Willie Nelson به نام The Scientist ساخته شده، زیبایی این انیمیشن را چند برابر کرده است.
توانایی های جانی کلی (Johnny Kelly) بعنوان کارگردان با تولید این انیمیشن در آژانس های CAA و Chipotle به اثبات رسید و توانست اعتبارات ویژه ای را برای خودش فراهم کند.
در ادامه این پست شبکه ایستانما می توانید ویدیوی این استاپ موشن به همراه پشت صحنه ساخت آن را مشاهده کنید.

 

 

مشاهده ویدیو اصلی
پشت صحنه ساخت ویدیواصلی

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0