لوگوی ایستانما

آموزش فارسی ساخت عروسک پیرزن استاپ موشن با آرماتور سیمی

 

 

آموزشی دیگر از مجموعه آموزش های ساخت آدمک و کارکتر مخصوص انیمیشن استاپ موشن به وسیله آرماتور سیمی که به زبان فارسی و زیرنویس اختصاصی شبکه ایستانما در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. این ویدیو بر پایه نمد و چوب آموزش داده شده است و سعی شده تا تمام فوت و فن های ساخت عروسک استاپ موشن را به شما بگوییم تا بتوانید از خرید عروسک استاپ موشن رهایی پیدا کنید و خودتان عروسک مد نظرتان را بسازید.

تکنیک های به کار رفته در این آموزش به علت نکات ارزشمندی که در زمان ساخت به آن اشاره شده است می تواند بسیار راهگشا بوده و به شما در ایده پردازی و ساخت عروسک های خلاقانه تر کمک کند.

old-woman-stop-motion-puppet

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0