لوگوی ایستانما

انیمیشن مرد کهنسال (Old Man) و رویارویی با بدترین ترس های خود

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 657

 

 

انیمیشن کوتاه مرد کهنسال (Old Man) ساختۀ آلیشیا آیسن (Alicia Eisen) در سال ۲۰۱۶ اکران شد و موفق به درخشش در جشنواره‌های بین المللی فیلم و کسب جوایز و افتخارات بسیاری شد. این انیمیشن روایتی از یک پیرمرد کهنسال است که از اقیانوس وحشت دارد. استفاده از نخ و پارچه به عنوان متریال کاراکترهای انیمیشنی و عروسک‌ها، ایده‌ای بسیار مبتکرانه و منحصر به فرد در این انیمیشن محسوب می‌شود.
آلیشیا انیمیشن جدیدی در دست ساخت دارد که به زودی اکران می‌شود، با ما در شبکه ایستانما همراه باشید تا زمان اکران آن را به شما اطلاع دهیم. در حال حاضر می‌توانید انیمیشن مرد کهنسال Old Man را در ادامه تماشا کنید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0