لوگوی ایستانما

ویدیوی تبلیغاتی کمپانی کالای لوکس LOEWE با کمک استاپ موشن + پشت صحنه

 

 استودیوی انگلیسی Blinkink به سرپرستی Nina Gantz و Josie Corben این استاپ موشن تبلیغاتی شرکت کالای لوکس لوئه‌وه (LOEWE‎) رو تولید کردند. کمپانی LOEWE‎ در زمینه طراحی و تولید محصولات چرمی، پوشاک و لوازم مد در اسپانیا فعالیت داره .
توی این استاپ موشن عجیب و پر خرج از ایده هنرمند سرامیک ساز انگلیسی William De Morgan استفاده شده. William De Morgan در آثار کاشی کاری و سرامیکی که انجام میده از تصاویر خارق العاده موجوداتی خاص و کاشی های طرح عرب گلدار استفاده می کنه. تمامی اجزای این ویدیوی تبلیغاتی از شاخ برگ درختان گرفته تا حیوانات و شعله های آتش و هر چیزی که می بینین بصورت دستی ساخته شده و هیچ جلوه ویژه و کامپیوتری استفاده نشده.
با هم ابتدا ویدیوی تبلیغاتی رو ببینیم و در انتها پشت صحنه جذاب اون رو مشاهده کنیم.

مشاهده ویدیوی اصلی
مشاهده پشت صحنه ساخت استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0