لوگوی ایستانما

آموزش ساخت عروسک استاپ موشن با قلم سه بعدی – قسمت دوم

دسته بندی :آموزش تصویری, کاراکتر و فضاسازی ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ایستانما 2295

 

 

عادت کردیم که با قلم و کاغذ و توی یک فضای دو بعدی کار کنیم. اما از روزی که عنوان قلم سه بعدی روی کار اومد، سوال های زیادی شکل گرفت مبنی بر اینکه مگه میشه در هوا هم خط کشید!
قلم سه بعدی که با نام اصلی ۳d pen شناخته می شه، با استفاده از ذوب فیلامنت (مواد اولیه پلاستیکی) و خروج از نازل هیتر الکتریکی خودش، قادر به ترسیم اشکال بر روی سطوح مختلفی هست یا حتی می تونین پا رو فراتر بذارین و در یک فضای خیالی شروع به کشیدن اشکال خودتون بکنین.
با همین قابلیت قلم سه بعدی سراغ ساخت عروسک حرفه ای استاپ موشن میریم. با تمام ویژگی های یک عروسک که بشه با اون انیمیشن فوق العاده ای رو تولید کرد. این شما و این هم قسمت دوم این آموزش. قسمت اول رو می تونین از طریق این لینک مشاهده کنین.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0