لوگوی ایستانما

استاپ موشن لذت تخریب Joy of Destruction اثر Xylophon و Junger

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ایستانما 532

فیلم لذت تخریب یک انیمیشن جذاب ساخته شده با تکنیک استاپ موشن است که نگاه خلاقانه ای به اتفاقات ساده زندگی روزمره پرداخته است. Xaver Xylophon و Laura Junger برای ساخت انیمیشن Joy of Destruction از تصاویر بسیار زیادی استفاده کرده اند.
Xylophon یک انیماتور، تصویرگر و فیلمساز مستقل در برلین است که از دانشگاه هنر برلین فارغ التحصیل شده است. فیلم فارغ التحصیلی وی، Roadtrip (سفر جاده ای) نام داشته که برنده جوایز مختلف جهانی همچون نامزد جایزه فیلم کوتاه آلمان شده است. Junger هنرمند دیگر سازنده این استاپ موشن، تصویرگر ساکن پاریس بوده که فارغ التحصیل ENSAV La Cambre در بروکسل می باشد.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0