لوگوی ایستانما

درباره شبکه ایستانما

About Us

سالهاست که در مدارس ابتدایی کشورهای غربی و کشورهای توسعه یافته شرقی تکنیک استاپ موشن بعنوان یکی دروس تفریحی و لذت بخش دانش آموزان تدریس می گردد. اما متاسفانه در ایران بعلت کمبود منابع آموزشی و همچنین نپرداختن به آن توسط اساتید و داوطلبان به آموزش این حوزه، بدل به یک تکنیک خاص با مهارتی دست نیافتنی ای شده است که طبق بررسی ها و نظرسنجی های ما، اسم این تکنیک هم گاها به گوشی افراد صاحب فن و آگاه به حوزه های هنری هم نرسیده است. ما در شبکه ایستانما با تکیه بر تیم جوان و پرتلاش و با اصالت خود قصد داریم تا با تجربه چند ساله در زمینه آموزش، این تکنیک را به مرور به یک مهارت همگانی تبدیل و ایران را بعنوان قطب انیمیشن سازی استاپ موشن در جهان بدل سازیم.

چرا باید هر روز شبکه ایستانما رو دنبال کنم؟

Why istanama

غنی ترین آرشیو ویدیوی فارسی استاپ موشن در ایران

تیم تولید محتوای ایستانما با مهارت و توانایی بالای خود توانسته طی مدت فعالیت خود بزرگترین آرشیو ویدیویی و انیمیشن استاپ موشن را گردآوری نموده و با زیرنویس و دوبله اختصاصی در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

کاملترین مرجع مقالات فارسی آموزشی استاپ موشن

در شبکه ایستانما تیم تحریریه، متشکل از کارشناس سئو، کارشناس ادبیات و مدیر بخش مقالات استاپ موشن شبکه ایستانما بعنوان هسته اصلی، بصورت مداوم و تمام وقت در حال تولید و ترجمه آخرین اخبار و مقالات حوزوه استاپ موشن در ایران و جهان می باشد.

ابزارهای تخصصی و حرفه ای ساخت استاپ موشن

با توجه به تجربه و روابط شبکه ایستانما با برترین و حرفه ای ترین های تدریس و تولید تجهیزات استاپ موشن در کشور، توانستیم مجموعه ای عظیم از تمامی ابزارهای کار را گرداوری نموده و در اختیار کاربران خود قرار دهیم.

قصه ی جالب شبکه ایستانما

اولین و بزرگترین مرجع تخصصی استاپ موشن در ایران

ایده شکل گیری شبکه ایستانما از اسفند ماه سال ۱۳۹۸ از دل یک استارت آپ همه فن حریف هنری بیرون کشیده شد. آن هم در حین مصاحبه استخدام و گزینش نیروی تبلیغاتی جهت انجام سفارشات تبلیغاتی مجموعه. به نوعی در ابتدا قصد مجموعه، آموزش این تکنیک و ایجاد پایگاهی برای گسترش و معرفی استاپ موشن در کشور نبود. اما با گلایه های نیروی استخدام شده در شرکت مبنی بر ناشناخته بودن این تکنیک و مظلوم واقع شدن تمامی استاپ موشن کارها در ایران، آنگونه که در دنیا به آن ها بها داده می شود، تیم جوان و هم بنیان گذاران مجموعه مادر ، تصمیم گرفتند که این واحد را بعنوان واحدی مستقل در نظر گرفته و تمام تلاش خود را در جهت پوشش این خلاء بزرگ به کار گیرند.

برای شروع یک شغل پر درآمد و انیمیشن سازی به سبک استاپ موشن

شبکه ایستانما میتواند تمامی نیازهای آموزشی، ابزارهای کاری و همچنین دانش خبری شما را در حوزه استاپ موشن مرتفع کند. کافیه تا هر روز به سایت ایستانما و همچنین شبکه های اجتماعی ما سر بزنید و آخرین مطالب ما را دنبال کنین.

0